Готові домашні завдання


Шановні учні!


Адмінистрація сайту gdzonline.com.ua щиро вітає вас з новим навчальним роком! Нехай цей рік буде цікавим, успішним і веселим!

На нашому сайті ви можете знайти більшу частину готових домашніх завдань, які допоможуть вам у нелегкому вивченні предметів. Варто зазначити, що наш сервіс містить також матеріали до практичних задач.
Чітка структура нашого ресурсу дає можливість швидко знайти та опрацювати потрібну інформацію. 
На сайті є такі розв'язники як Математика 4 клас Богданович М.В., Лишенко Г. П.[2015]Самостійні та контрольні роботи алгебра 10-11 клас Єршова А.П., а також з предметів Рідна мова, Хімія, Біологія.
« 1 2 3 4 5 ... 159 160 »

Проводите занадто багато часу за вирішенням домашніх завдань? Пропускаєте через вагомі причини велику кількість занять в школі і не встигаєте за програмою? Вирішили відновити раніше засвоєні знання котрими довгий час не користувалися? Маєете бажання пройти по шкільній програмі предмету далі на основі матеріалу вже розв'язаних завдань? Тоді ми йдемо вам назустріч і пропонуємо звернутися до вже накопичених за значний час матеріалів, котрі містсять ГДЗ - готові домаші завдання.

Розкладені по поличкам історичні питання, математичні аксіоми та геометричні головоломки, мовні казуси рідної та зарубіжних мов, роздуми та висвітлення важливих питань в літературних творах, загадкові явища з одного боку та логічні і складні задачі в Фізики, лабораторні досліди в Хімії, розвиток клітин тканин організмів і цілих видів в курсі Біології, питання будови земельних недр і зв'язки між природним середовищем і діяльністю людини в шкільному курсі Географії, методи та процеси створення, перетворення, зберігання, передачі інформації та використання її в різних галузях людської діяльності в курсі Інформатики та багато іших матеріалів доступні вже сьогодні на нашому сайті - gdzonline.com.ua. Матеріали, котрі допоможуть вам прослідкувати крок за кроком хід вирішення тієї чи іної задачі в Алгебрі, написати твір про письменника чи його твір в Українській чи Світовій літературі, зрозуміти полеміку в області питань Правознавства, Історії України та Всесвітньої історії, виконати письмові чи усні вправи та розібратися з правилами написання тексту або вимовою слів в Українській, Англійській, Російській та інших мовах, пізнати закономірності та особливості устрою всесвіту в Астрономії вже зараз цілодобово доступні для перегляду чи завантаження на зручний для вас електронний носій інформації чи наступне відтворення на папері.

Не гайте дарма часу на зазубрювання чи багатогодинні пошуки рішення - користуйтеся ГДЗ - готовими домашніми завданнями в режимі онлайн на нашому сайті gdzonline.com.ua. Знання - це сила і вміння що допоможуть вам легко відчинити двері в ваше щасливе майбутнє тож не чекайте і користуйтеся матеріалами ГДЗ gdzonline.com.ua котрі допоможуть вам швидше освоїти матеріал потрібного вам предмету з шкільного курсу від 1 по 11 клас. Наш сайт - це скарбничка для учнів.