ДПА


1 2 3 ... 14 15 »

Наш сайт пропонує учням 4, 9 та 11 класу скористатися зручною програмою підготовки до державної підсумкової атестації. Даний розділ ресурсу містить достатню кількість потрібної інформації та дозволяє якісно перевірити набуті знання. На сторінках нашого ресурсу Ви зможете відшукати відповіді на питання та розкладене по поличках розв'язання задач з іспитів за минулі роки. Крім цього, ми пропонуємо школярам повні збірники прикладів рішення задач та вправ, за допомогою яких буде проводитися державна підсумкова атестація.
Варто зазначити, що наш сервіс містить також матеріали до практичних задач. Завдяки цьому школярі можуть не тільки перевірити себе, але й поліпшити знання з предметів в яких виникають труднощі (математика, хімія, біологія, українська та різноманітні іноземні мови, фізика, історія, та інші дисципліни). Крім рішень та відповідей до окремих задач на сайті містяться приклади лабораторних робіт та інші важливі матеріали.
Чітка структура нашого ресурсу дає можливість швидко знайти та опрацювати потрібну інформацію. Це дозволяє якісно підготуватися до складних іспитів та без перешкод перейти до середніх і старших класів або отримати свідоцтво про успішне закінчення школи.